FURNITURE / Dining Room Furniture / Matsalsbord med klaffar 10941656
nr 1094 1656
Matsalsbord med klaffar
1920s, length: 100 + 2x32, width: 85 cm, height: 77 cm, wear, damages, fanérbortfall.
20-tal, längd: 100 + 2x32, djup: 85 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage, skador, fanérbortfall
600
SEK 100
Monday Mars 6 2017
at 20:28:26
2/3 14:37:11